تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

فروشگاه انواع فایل و کتاب و جزوه و انواع محصولات


دسته بندی سایت

پیوند ها

نظرسنجی سایت

به نظر شما مطالب و محصولات سایت چگونه است ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 168
  • بازدید دیروز : 228
  • بازدید کل : 497245

99 رمان برگزیده معاصر


99 رمان برگزیده معاصر

99 رمان برگزیده معاصر

نویسنده: آنتونی برجس
آنتونی برجس یکی مهمترین منتقدان و چهره های ادبی تاریخ انگلستان به شمار می رود که علاوه بر نقد و تحقیق در زمینه رمان نویسی هم بسیار فعال بوده است و نویسنده رمان مشهور پرتقال کوکی می باشد. برجس در سال 1984 این کتاب را راجع به بهترین آثار رمان انگلیسی زبان در طی سالهای 1939 تا 1984 به رشته تحریر در آورد که با این حال بیشتر شامل آثار خود انگلستان است و نه دنیای انگلیسی زبان.از این مجموعه 99 رمانی شاید کمتر از ده اثر به فارسی ترجمه شده اما این کتاب مرجع مناسبی برای آشنایی با ادبیات معاصر انگلستان است.
البته برجس بیشتر رمانهایی را انتخاب کرده که با سبک نوشتاری خودش به خصوص نوعی که در پرتقال کوکی استفاده کرده مشابهت دارد. بیشتر این آثار نوعی نقد اجتماعی چه در قالب رئال و چه تخیلی و چه در دنیای کهن و چه دنیای معاصر با مضامین بی اخلاقی،خشونت،فساد،مسائل جنسی و بی هویتی را شامل می شود. این کتاب در چارچوبی به ترتیب سال نشر مرتب شده اند و اسامی مهمی از نویسندگان مشهور چون جورج اورول،آلدوس هاکسلی،جیمز جویس،گراهام گرین،ارنست همینگوی،ویلیام سامرست موآم،سال بلو،نورمن میلر،جان آپدایک،باد شولنبرگ،جی دی سالینجر،ریموند چندلر،ویلیام فالکنر،دوریس لسینگ،ولادیمیر ناباکف،کینوآ آکیبه،گور ویدال و جی جی بالارد در به چشم می خورد.نویسنده در متنی کوتاه علت علاقه و مضمونی مختصر از داستان را در قالب متنی منتقدانه ارائه داده است.


مبلغ قابل پرداخت 11,800 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 234

مطالب تصادفی

  • آموزش XML
  • رش هشانا
  • اندرز پدران: ترجمه پییرقه آووت رساله‌ای از تلمود
  • زن در متون مقدس
  • سرودهای روحانی

فروشگاه انواع فایل و کتاب و جزوه و انواع محصولات